Služby

Development

Patr nabízí svým klientů kompletní služby v oblasti Developmentu. Projekty připravujeme dle aktuálních požadavků zákazníků a to v oblasti Rezidenčních, administrativních a komerčních projektů. Stavby provádíme systémem Construction Management, který nám poskytuje nízké náklady na výstavbu a plnou kontrolu nad subdodavateli.

Reality

Náš tým monitoruje realitní trh na kterém sleduje zajímavé realitní příležitosti pro naše zákazníky a zejména zajišťujeme realitní prodej vlastních projektů.

Project Management a Construction Management

Naše společnost poskytuje kompletní system přípravy projektů od Architektonických návrhů po kompletní zpracování projektové dokumentace (EIA, DUR, DSP , DRS) s projednáním projektů a zajištění Územního rozhodnutí a Stavebního povolení. Výstavbu provádíme formou Construction Management – moderní způsob výstavby. Tyto činnosti realizujeme, jak pro vlastní projekty tak pro projekty našich zákazníků.

Finační služby

Navrhujeme optimální systém finacování projektů. Našim zákazníkům poskytujeme finanční servis v oblasti hypoték a úvěrů.

Facility management