Reference

Podnikatelské centrum Přelouč

Popis: Reprezentativní kancelářské prostory v ulici Jaselská 1606, Přelouč ocelkové výměře 3000 m2 s rozmístěním v 1.PP - 5.NP. Prostory jsou plnětechnicky vybaveny - internet, PC sítě, tel. linky, soc. zázemí, kuchyňky,výtah, ostraha, recepce. Možnost úpravy prostor dle požadavku klienta.
 
Velice atraktivní prostory za atraktivní cenu.
 
Celý objekt je střežen 24h denně. Ve vstupní části se nachází recepce, kteráumožňuje lepší komunikaci návštěvám PCP. Recepční služba mluví plynuleněkolika světovými jazyky. 
Recepce dále umožňuje nájemců výdej a příjem pošty, takže nájemci se můžouplně věnovat své činnosti.
Kanceláře jsou vybaveny tel.linkami, PC sítěmi a internetem. Připojení kinternetové síti se nabízí v několika variantách, od standardního povysokorychlostní. Toto připojení je nabízeno za bezkonkurenční ceny.Kanceláře jsou denně uklízeny specializovanou firmou. Úklidy se provádějí podohodě s nájemci jednotlivých kanceláři. 
V 1.NP se nachází komerční a relaxační zóna, která poskytuje nájemcům anávštěvníkům PCP mnoho služeb. V současné době se zde nachází kantýna,kadeřnictví, praktický lékař, gynekolog, personální agentura. Další službyse připravují a budou k dispozici v dohledné době. Dále se v PCP nabízí pro firmy archivační služba, kterou poskytuje firma PATR, s.r.o.
 
Podnikatelské centrum Přelouč
Podnikatelské centrum Přelouč